Hakkımızda

Birlikte Yeni ufuklara yeni pazarlara …

22 yıllık birikim

Zümrüt Fuarcılık tanıtım ve organizasyon sanayi ticaret limited şirketi 1998 yılında Ankara kurulmuş olan köklü bir fuar ve organizasyon şirketidir.

Ülkemiz de serbest piyasa ekonomisine geçişle birlikte her sektör de olduğu gibi fuarcılık sektörü de büyük önem kazanmıştır. Zümrüt Fuarcılık; başarılı çalışmalarıyla sektörde öncü firmalardan biri olmuş, marka değerini artırarak önemli fuar ve organizasyonlara imza atmıştır.

Fuarcılık kültürünü birçok ilimiz ile tanıştıran ve Türkiye’nin dört bir yanın da başarılı fuarlar düzenleyen Zümrüt Fuarcılık sektörde ilklere imza atan  ilkeli ve öncü bir kuruluştur.

Ankara da Kitap Fuarı ile sektöre adım atan Zümrüt Fuarcılık düzenlediği  Uluslararası Kültür Sanat Fuarları, Mobilya ve Doğalgaz Fuarları ile adından söz ettiren başarılı bir çıkış yapmıştır. Kültür ve Turizm Bakanlığı, MEB, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Tarım ve Orman Bakanlığı gibi bir çok kurumun desteğini alarak başarılı organizasyonlar gerçekleştirmiştir.

19 mayısın 90. Yılı etkinliklerinde ısf90 Uluslarlararası Samsun Fuarında gerçekleştiren Zümrüt Fuarcılık  Trabzon da Erzurum da Sivas ta Edirne de Antalya Karamanda  ve Mardin de birçok başarılı fuarlar düzenlemiş fuarcılık kültürünü bu illere buluşturmuştur.
 
Uluslararası Türk Dil Bayramı şöleninde başarılı fuar ve organizasyonlar düzenleyen Zümrüt Fuarcılık; Mardin Magrotex Tarım Fuarını da uluslararası düzeye taşıyarak önemli bir çalışma gerçekleştirmiştir. Zümrüt Fuarcılık üstün hizmet anlayışı marka değeri ve dinamik ekibi ile sektörde fark yaratan çalışmalarıyla hizmet etmeye devam etmektedir.

Türkiye fuarcılığında ilklere imza atan Zümrüt Fuarcılık düzenlediği ulusal ve uluslararası fuarlarla yurt içi ve yurt dışı binlerce katılımcı ve ziyaretçiyi buluşturmuş (B2B) , başarılı organizasyonlar ve fuarlar düzenlemiş ve düzenlemeye devam etmektedir.