Ankara 3. Kamp Karavan ve Doğa Sporları Fuarı

Tarih: 2 May 2024 Perşembe-5 May 2024 Pazar -

Bilgi çağının hızlı gelişmesi ile birlikte bireylerin günlük yaşantılarının monotonlaşması sonucu insanların  farklı deneyimler yaşamak istemelerine bu da bireyleri özgün bir arayışa yöneltmiştir. Bu özgünlük arayışı hayatının her noktasında olduğu gibi bireylerin tatil davranışlarını da etkilemektedir. Ayrıca pandemiyle birlikte sosyal mesafeye dikkat eden bireyler, kitle turizmden tamamen kopamasalar da gittikleri bölgede doğa ile bütünleşmek, yeni bilgiler edinmek, spor aktivitelerinde bulunarak kendi ilgilerine uygun özgün deneyimler yaşamak istemektedirler. 

Ankara 3. Kamp Karavan ve Doğa Sporları Fuarı, bireylerin ihtiyaçlarını göz önüne alarak keşfetmek istedikleri dünyaya uzanan bir anahtardır. Hayalindeki  karavana ve ihtiyacın olan kamp, outdoor ürünlerine bu fuarda ulaşabileceksiniz. Türkiyenin her yerinden gelen ve sektörürün önemli firmaların yer aldığı fuarımızda  katılımcılarımız ve ziyaretçilerimiz doğrudan iletişim geçmektedir. Ankara'nın en  gözde fuarı olan Ankara 3. Kamp Karavan ve Doğa Sporları Fuarı, ziyaretçilerimizin yoğun ilgisi ile gerçekleşmektedir.

Fuarımız bu sene 02-05 Mayıs 2024 tarihlerinde Ankara Anfa Altınpark Fuar Merkezinde siz siz sevgili doğa severler ile buluşacak. 

​​​

-------------------------------------------------------------------//////////////////////////////---------------------------------------------------------

FUARDAN KARELER