EXPO KARAVAN ANKARA - 2. Ankara Kamp Karavan ve Doğa Sporları Fuarı

Tarih: 7 Aralık 2023 Perşembe-10 Aralık 2023 Pazar -

Bilgi çağının hızlı gelişmesi ile birlikte bireylerin günlük yaşantılarının monotonlaşması sonucu insanların  farklı deneyimler yaşamak istemelerine bu da bireyleri özgün bir arayışa yöneltmiştir. Bu özgünlük arayışı hayatının her noktasında olduğu gibi bireylerin tatil davranışlarını da etkilemektedir. Ayrıca pandemiyle birlikte sosyal mesafeye dikkat eden bireyler, kitle turizmden tamamen kopamasalar da gittikleri bölgede doğa ile bütünleşmek, yeni bilgiler edinmek, spor aktivitelerinde bulunarak kendi ilgilerine uygun özgün deneyimler yaşamak istemektedirler. 

 2. Ankara Kamp Karavan ve Doğa Sporları Fuarı, bireylerin ihtiyaçlarını göz önüne alarak keşfetmek istedikleri dünyaya uzanan bir anahtardır. Fuarımız bu sene ilk defa düzenlenecek olup 07-10 Aralık 2023 tarihlerinde Ankara Anfa Altınpark Fuar Merkezinde siz siz sevgili doğa severler ile buluşacaktır. 

​​​

-------------------------------------------------------------------//////////////////////////////---------------------------------------------------------