Bugün ne aramak istersiniz?
Bahçelievler Mah. Cumhuriyet Cad. 5/4 Gölbaşı/Ankara
+90 312 485 41 15
×
 • Hakkımızda
 • İletişim
 • WOODTEX ANKARA

  ALTINPARK FUAR ALANI

  Zümrüt fuarcılık olarak 21-24 MART 2019 tarihinde düzenlenecek olan ANKARA AGAÇ İŞLEME MAKİNELERİ VE TEKNOLOJİLERİ FUARI düzenliyoruz. Ülkemizin dört bir yanından ve komşu ülkelerden gelecek olan ağaç işleme sektörü profesyonellerini Ankara da ağırlamaya hazırlanıyor.

  Mobilya denilince yurtdışında ve ülkemizde ilk akla gelen ahşap mobilya, ahşap derken ilk akla gelen Ankara Sitelerdir. Siteler mobilyacılığı sanat ve tekniği birleştiren bir meslektir. Siteler Ortadoğu ve balkanların en büyük mobilya üretim sanayisidir.

  Siteler ağaca hayat veren sanatkar ustalar yetiştiren bir okuldur.

  1968 Yılında 4000 aktif üyesiyle kurulmuş olan siteler bu gün, 15.000 imalathanesi 1500 Mobilya Satış, mağazası bulunan Ortadoğu’nun ve Balkanların en büyük Ağaç İşleri ve mobilya üretim satış ve koordinasyon merkezidir.

  Ankara ayrıca çevre il ve ilçelerdeki ( Kayseri, Konya, Çorum , Eskişehir, Tosya v.b) üretim potansiyeli ile iç Anadolu’nun ve Türkiye’nin mobilya merkezi konumundadır.

  Yurt dışı ürün satabileceğiniz ülkelerin ticari ataşeliklerine ulaşıp potansiyel yurt dışı müşterilerinizle buluşacağınız bu oluşumda siz değerli sektör temsilcisini aramızda görmek isteriz.

  Zümrüt Fuarcılık

  Zümrüt Fuarcılık Ltd. Şti.


  pegayazilim.com